Badkamer verbouwing & voor en na foto's
29 april 2020 Interieur
Goedemiddag allemaal, hier weer eens een blogje op mijn interieurpagina. Dat is een tijdje geleden maar geloof me ik vind interieur echt ontzettend gaaf en heerlijk om mee bezig te zijn, dat tot ergenis van de husband.
Maar toen ik zwanger bleek moest van mij de badkamer echt aangepakt worden. Ik wilde deze laatste zwangerschap enorm graag in een bad kunnen liggen en de kids straks makkelijker mijn zijn drietjes tegelijk kunnen badderen. Ik ben namelijk heel veel alleen in de avonden en dat maakt het natuurlijk heel prettig wanneer ik al de kids tegelijk in bad kan doen. Dus de badkamer moest en zou er zsm komen. En dat gebeurde eigenlijk ook wel. We hebben in verband met de kleine badkamer gekozen om de douche te combineren met een bad. Dit was een grote twijfel maar anders zou het toilet boven weg moeten en juist dat vind ik ook zo prettig. Want hé ik moet er nog geregeld uit om te plassen en om dan helemaal naar beneden te lopen zag ik niet zitten. Vandaar dus dat er een douche en bad combi is gekomen.
Qua kleuren wist ik eigenlijk vrij snel wat het moest worden, ik wilde donkere tegels en een witte muur. Daarbij vond ik het mooi als er toch wat warmte in zou komen en daarom zou ik een houtlook badmeubel wel heel mooi vinden erbij. Ook deze hebben we gevonden.
Omdat wij de badkamer lieten maken zonder een bedrijf hebben we alle spullen los moeten kopen en zijn we voornamelijk geslaagd bij de Praxis en Badkamerxxl. Praxis kent iedereen wel denk ik maar Badkamerxxl is een winkel in Groningen, nu woon ik daar totaal niet in de buurt maar dat geeft niet want ze doen ook aan online leveringen. Zo hebben ze juist een snelle levering, voor 17.00 uur besteld volgende dag in huis en bij sommige paketten geldt zelfs voor 20.30 uur besteld morgen in huis! Daarnaast wordt het gratis verzonden boven de 50 euro!
Ik kwam er niet helemaal uit hoe ik bepaalde dingen wilde en heb toen gebeld vor persoonlijk advies, ben je nu niet zo'n beller kan je ook de chatfunctie gebruiken of natuurlijk gewoon naar de showroom gaan ;)
Er is een enorm groot assortiment met spullen waar je uit kunt kiezen van mooie merken, zo kun je spullen vinden van VT wonen, Grohe, Wiesbaden etc. Wij konden hier dus zeker slagen. Want de kranen die ik wilde moesten mat zwart zijn en ook hier was een groot assortiment terwijl ik erachter kwam dat de meeste winkels wel mat zwart hebben maar dat dit dus vaak een klein deel is en de keuze niet enorm.
Wat heb ik dan precies bij hun besteld en laten bezorgen? Het prachtige badkamermeubel wat staat te shinen in mijn badkamer komt van Badkamerxxl. Denk je nou die MOET ik ook hebbebn. Klik dan even hier. Geloof me je gaat er geen spijt van krijgen, het meubel ik enorm goed schoon te maken en ziet er modern en strak uit. Iets wat ik wel echt een pre vond voor in de badkamer. De matzwarte kraan maakt het geheel helemaal af. Ik hou ervan als dingen bij elkaar passen en had van te voren niet bedacht dat dit zo goed bij elkaar zou passen. De matzwarte kraan is namelijk het stukje wat ik heel graag wilde maar was bang dat het hard zou ogen maar het is juist warm en het staat prachtig bij elkaar. Voor de kraan kun je hier klikken.
Ook heb ik natuurlijk even wat foto's opgezocht van hoe de badkamer eerst was. Neem lekker een kijkje en heb je nu kriebels gekregen voor julie badkamer? Ga er dan lekker mee aan de slag want deze badkamer is eigenlijk best klein maar er was zoveel meer mogelijk dan ik in eerste instantie voor ogen had.
Liefs Eline
0 reacties